03.12.2018 roku-Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Liceum

Dnia 13 stycznia 2019 roku nasza szkoła zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Celem 27. Finału 13 stycznia 2019 r. jest zbieranie środków pieniężnych „Na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

WOSP 2019
Informujemy, że Sztab działający przy Liceum w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Karola Wojtyły Nowym Mieście nad Pilicą podjął współpracę z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i działa we własnym imieniu, jednakże na rzecz Fundacji. Tym samym wszystkie zebrane w trakcie zbiórki środki pieniężne zostaną przekazane na jej konto.

Zgłoszenia wolontariuszy do 5 grudnia przyjmuje Gabriela Stępniak: e-mail: bibliotekanowe@poczta.onet.pl, tel. 781 859 130.
Zgłoszenia osób zainteresowanych wsparciem finansowym WOŚP, bądź przekazaniem przedmiotów na licytację przyjmuje Agnieszka Dworakowska, tel. 691 531 713.
Szef Sztabu
Agnieszka Dworakowska

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.wosp.org.pl/

Regulamin wolontariusza- zobacz więcej