10.11.2018 roku- Turniej tenisa stołowego

W dniach 7-8 listopada zorganizowany został turniej tenisa stołowego dla uczniów Liceum z okazji zbliżającej się 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego pani Agnieszka Dworakowska i pan Jarosław Pardej oraz nauczyciel historii pan Rafał Owczarczyk. Turniej ten cieszył się dużym powodzeniem, udział w nim wzięło 22 uczniów (20 chłopców i 2 dziewczyny).

Po serii emocjonujących pojedynków w wielkim finale zwyciężył Kacper Pietrucha, natomiast kolejne miejsca zajęli: Mateusz Szymańczyk, Jakub Cholewiński oraz Partyk Zaręba. Zwieńczeniem turnieju był mecz deblowy, w którym zwycięscy uczniowie zmierzyli się z panem Jarosławem Pardejem oraz panem Rafałem Owczarczykiem w pojedynku deblowym.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju ze szczególnym uwględnieniem zwycięzców.

Turniej tenisa stolowego 2018 Turniej tenisa stolowego 2018